DİJİTAL İKİZ VE FABRİKA SİMÜLASYONU PROJE WEBİNARI


Başlangıç Tarihi 21 Eylül 2023,Perşembe 14:00 - 16:00 Bitiş Tarihi 21 Eylül 2023,Perşembe 14:00 - 16:00 Adres ZOOM

Ücretsiz

Dijital İkiz Nedir?
Gerçek sistemlerin dijital bir kopyası olan dijital ikizler karmaşık proseslerin simülasyonu için kullanılmaktadır. Var olan bir fabrikanın veya üretim hattının mevcut durumunu daha iyi analiz etmeye yaradığı gibi yeni bir sistem tasarımı aşamasında da kullanılabilir. Yeni kurulacak bir fabrikanın dijital bir kopyası, henüz yatırım kararı verilmeden önce tesisin performansını analiz etmek ve yatırım planını optimize etmek için kullanılmaktadır.

TAYSAD Ortak Satınalma Proje çalışmalarımız kapsamında alanında uzman üç ayrı iş ortağı Cadem, Dijitalis ve O&O ile "Dijital İkiz ve Fabrika Simülasyonu" projesi için TAYSAD üyelerine özel bir anlaşma yapıldı.Dijital ikiz projesi ile üyelerimizin daha iyi performansa, daha düşük maliyete, daha yüksek üretkenliğe, daha iyi bir yönetime sahip olmalarına ve dijitalleşme süreçlerine destek olmayı arzu ediyoruz. 


Bu kapsamda iş ortaklarımız, CADEM, DİJİTALİS ve O&O ile birlikte "Dijital İkiz ve Fabrika Simülasyonu" hakkında tüm sorularınızı ve merak edilenleri  gerçekleştireceğimiz webinarda cevaplandırmayı planlıyoruz. TAYSAD üyelerine özel olarak tasarlanan etkinlik Zoom üzerinden gerçekleşecek olup; etkinlik içeriği aşağıda ilginize sunulmuştur: 
 

  • Dijital İkiz nedir?
  • Dijital İkiz'de süreçler nelerdir?
  • Dijital İkiz ve Fabrika Simülasyonu programlarının avantajları nelerdir?
  • Planlama ve optimizasyon süreçleri nasıl gerçekleşmektedir?
  • Örnek Projeler
  • Soru & Cevap

 Son katılım tarihi dolmuştur.