Organizasyon Şeması

Sevgi Özçelik
Genel Sekreter Vekili sevgi@taysad.org.tr
Bircan Bulut Kaya
Kurumsal İletişim Uzmanı bircan@taysad.org.tr
Buğra Aykan
Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi bugra@taysad.org.tr
Burak Odabaş
Bilgi İşlem Uzmanı burak@taysad.org.tr
Fatmanur Uçan
Tedarik Zinciri ve Teşvikler Yöneticisi fatmanur@taysad.org.tr
Haluk Durali
Teknoloji Yöneticisi haluk@taysad.org.tr
Havva Küçükkayhan
İdari Sekreter havva@taysad.org.tr
İrem Topal
Teknik Uzman irem@taysad.org.tr
Nihal Erbay
Teknik Uzman Yardımcısı nihal@taysad.org.tr
Nur Birol
Uluslararası İş Geliştirme Uzmanı nur@taysad.org.tr
Pınar Yurdakul
Üye İlişkileri ve Stratejik Planlama Yöneticisi pinar@taysad.org.tr
Reyhan Bütev
Mali İşler ve Muhasebe Uzmanı reyhan@taysad.org.tr
Sedat Kaynar
Üye İlişkileri Uzmanı sedat@taysad.org.tr
Tülay Şimşek
Eğitim Uzmanı tulay@taysad.org.tr
Ayşe Yaman
Ofis Görevlisi