Çalışan Bağlılığı Anketi

Çalışan Bağlılığı Anketi
01 Kasım 2023, Çarşamba 16:35
Çalışanlarının kuruma olan bağlılık ve motivasyon düzeylerinin unvan, pozisyon ve yan haklar gibi önemli kırılımlara göre ölçümlenmesi, hangi alanlarda iyileştirme ihtiyacı olduğunun belirlenmesi ve ayrıca motivasyon ve verimliliği arttırabilmek için iyileştirme faaliyetlerine ışık tutulmasının önemi tüm iş verenler için artmaktadır.

Çalışanlarının kuruma olan bağlılık ve motivasyon düzeylerinin unvan, pozisyon ve yan haklar gibi önemli kırılımlara göre ölçümlenmesi,  hangi alanlarda iyileştirme ihtiyacı olduğunun belirlenmesi ve ayrıca motivasyon ve verimliliği arttırabilmek için  iyileştirme faaliyetlerine ışık tutulmasının önemi tüm iş verenler için artmaktadır.

TAYSAD olarak, üyelerimizin iş verenler olarak çalışan hayatını ilgilendiren konuların hem bağlılık, hem de motivasyon üzerindeki etkilerine bakarak, öncelikli iyileştirilmesi gerekenleri saptamalarına yardımcı olmak maksadıyla Kincentric ve Mia Araştırma ile Çalışan Bağlılığı Anketi projesini geliştirdik.

Projeyle amacımız, üyelerimizin bu alandaki arayışlarına iki farklı alternatif ile maliyet avantajı sağlamak ayrıca projeye yoğun bir katılım olması durumunda çalışan bağlılığı konusunda TAYSAD karnesini ortaya çıkarmak.

Mia Araştırma Teklifi İçin Tıklayınız.
Kincentric Ide Teklifi İçin Tıklayınız.
Dosyalar İndirme Sayısı