Benchmarking Platformu ve Teknoloji Servisleri

Benchmarking Platformu ve Teknoloji Servisleri
10 Ağustos 2023, Perşembe 09:51
Projeyle amacımız; trend tanımlamaları, karşılaştırmalı değerlendirmeler veya tahmine izin veren kapsamlı hizmetler sağlayan, ürün yaşam döngüleri için gerekli olan verilere erişimlerde destek olan ..

Ortak Satınalma Projelerimizin sayısını son çalışmamızla birlikte 12’ye çıkardık. Merkezi Fransa’da bulunan, otomotiv teknolojisi ve maliyet kıyaslama verilerinde platform hizmeti veren A2MAC1 ile Kıyaslama (Benchmarking) Platformu ve Teknoloji Servisleri kapsamında TAYSAD üyelerine özel bir anlaşma yapıldı.

A2MAC1; teknoloji trendleri, maliyet-performans, sürdürülebilirlik, pazar fırsatları, tedarik zinciri seçeneklerinden yazılım maliyet-değer mühendisliğine varana kadar en üst düzeyde analiz ve profesyoneller için vazgeçilmez kritik veriler sağlamaktadır.

Projeyle amacımız; trend tanımlamaları, karşılaştırmalı değerlendirmeler veya tahmine izin veren kapsamlı hizmetler sağlayan, ürün yaşam döngüleri için gerekli olan verilere erişimlerde destek olan bu platformu üyelerimize maliyet avantajı ve sürdürülebilir fiyat politikasıyla sağlamaktır.
 
A2MAC1 platform kullanımı yıllık olup, teklifi değerlendiren ve servisten memnun kalıp yenilemek isteyen firmalar için de A2MAC1, 5 yıllık sürdürülebilir fiyatlandırma politikası sunmuştur.
Ayrıca iş ortağımız A2MAC1 yaptığımız anlaşmaya ek olarak sosyal sorumluluk kapsamında, TAYSAD üyelerinden elde edeceği ilk yılki abonelik gelirinin %20'sini depremzedeler için yardım fonuna bağışlayacağını taahhüt etmiştir.
Teklif geçerlilik tarihi: 30 Eylül 2023


Firma sunumu, teklif detayları ve teklif kapsamında yer alan servislerin özet içeriklerine aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz:

A2MAC1 Sunumu İçin Tıklayınız.
Hizmet ve Ürün Tanımları İçin Tıklayınız.
​TAYSAD Üyelerine Özel Teklif İçin Tıklayınız.
E-posta adresinizle kayıt olarak platformun deneme versiyonuna 30 gün boyunca ücretsiz erişebileceğiniz link için tıklayınız. Şahsi e-posta uzantılı adresler giriş yapamayacağından kurumsal e-posta adresinizle kayıt yaptırmanızı rica ederiz.


Tüm sorularınız için  TAYSAD Tedarik Zinciri Yöneticimiz Fatmanur Uçan fatmanur@taysad.org.tr  ile iletişime geçebilirsiniz.
Dosyalar İndirme Sayısı